15-16 травня 2019 року м. Вінниця

Щоквартально, відбуваються засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників дошкільної освіти”.
З усіх куточків України з’їжджаються голови/члени осередків для вирішення та обговорення нагальних питань діяльності і розвитку. Зустрічі відбуваються щораз у іншій області. І це дуже круто: ми маємо змогу побачити, як працюють наші колеги в інших областях. А також ознайомитися з визначними місцями України.

Взимку 2019 року були Бровари. Докладніше читайте тут https://suto-tc.com/brovary-tse-bulo-bombezno/

Трошки історії.

У квітні 2018 року Голова правління ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” Ніна Омельяненко і директор Тренінгового центру “Сертифіковані українські технології освіти” Тетяна Ухіна  підписали Договір про спільну діяльність.

Директор Тренінгового центру СУТО Ухіна Тетяна ‒ член Асоціації з 2012 року. А в лютому 2017 року вона очолила новостворений Відокремлений підрозділ ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти”.
 

Відокремлений підрозділ ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” створено власне для того, щоб до Асоціації могли долучитися і НЕ ПРАЦІВНИКИ дошкільної освіти. Ці особистості безпосередньо дотичні до дошкіллля і небайдужі та активні громадяни України!
Разом зможемо набагато більше! 🙂 Тетяна Ухіна

Що для нас Асоціація працівників дошкільної освіти?
Сайт Асоціації за посиланням http://www.doshkillia.ua/

  • Об’єднання креативних, непосидючих освітян
  • Генерування ідей
  • Спільні справи
  • Зустрічі і дружба
  • Оперативна підтримка і обмін досвідом
  • Навчання
  • Змога подорожувати Україною і ознайомлюватися із родзинками колег!

Цього разу приймала Вінниця!

Виступи вихованців ‒ завжди вражають майстерністю!
Заклади дошкільної освіти концентрують усі перлини власних здобутків. І ми вже усвідомили: не існує однакових закладів! У кожному місті, у кожному закладі ‒ креативні та унікальні напрацювання і досвід.
Знаково, що активну участь у засіданні Коорднаційної ради Асоціації брали і члени Відокремленого підрозділу, тренери Тренінгового центру СУТО ‒ Геннадій Чепурний і Олег Слушний.

 

Приймати гостей з усієї України, а нас було 55 осіб із двадцяти областей (!), це завжди серйозна підготовка: логістика зустрічі учасників (цілодобова готовність!), переїзди на локації, таймінг, контент, екскурсії тощо. Знайомо? Так отож!
Вкотре дякуємо усім, хто брав участь у цих процесах! Ми почувалися комфортно і затишно.
Ми отримали те, за чим приїхали: радість зустрічі, нові враження і знання, нові знайомства!

Асоціація працівників дошкільної освіти впевнено крокує до мети:
“Сприяння розбудові національної освіти як важливого засобу творення української держави, підвищення професійної майстерності працівників дошкільної освіти, зростання ролі і місця дошкільної освіти у суспільстві, а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів”