Урок справедливості-3

25 червня 2020 року відбувся вебінар від СУТО і від Володимира Кравчука Як говорити з дітьми про суд. Ми тішимося співпрацею і раді повідомити, що стартувала третя хвиля Всеукраїнської акції “Урок справедливості”.

Під час цих уроків буде демонструватись мультфільм Їжак проти Рака, створений ГО “Асоціація розвитку суддівського самоврядування України” у співпраці з анімаційною студією ToonDrive за технічного адміністрування РЦ “ГУРТ” у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.


На фото: Уроки справедливості-3 у Лиманському НВК “Гімназія загальноосвітня школа І ступеня” Лиманськоі міської ради Донецькій області

Як взяти участь в Акції і як проходить “Урок справедливості”

️1. Реєстрація на Урок справедливості-3 відбувається за покликанням https://forms.gle/YBQSsCunxvS9ur917

2. Заявка на участь в Акції може бути подана будь-коли (Акція є безстроковою).

3. Рекомендована аудиторія ─ школярі 1-4 класів, але за бажанням та погодженням з представниками навчальних закладів та правниками, аудиторія може бути розширена.

4. Заявка на участь в Акції може бути подана як представниками навчальних закладів (будь-яких типів та форм власності), так і правниками (суддями, адвокатами, прокурорами, нотаріусами, представниками інших юридичних професій, науковцями тощо).

️5. Дати, час та місце проведення (приміщення школи чи суду) Уроків погоджуються представниками навчальних закладів та правниками завчасно, враховуючи час на пересилку необхідних матеріалів. Також потрібно враховувати вимоги до навчального (освітнього) процесу, не допускаючи втручання в нього та дотримуючись усіх необхідних процедур: погодження з батьками та керівництвом навчальних закладів.

6. У зв’язку з запровадженням карантинних заходів на території України допускається проведення Уроків справедливості-3 як безпосередньо в навчальних закладах, так і онлайн із застосуванням засобів дистанційної комунікації.

7. У разі, якщо представники навчальних закладів не мають можливості самостійно комунікувати з правниками, з метою проведення останніми уроків, ─ прохання зазначати про це в заявці, після обробки якої з Вами зв’яжуться представники АРССУ і допоможуть у вирішенні цього питання.

8. Якщо у Вас виникають будь-які інші питання під час заповнення заявки, то у відповідях до відповідного поля у ній Ви можете додати коментар або запитання.

️9. Після обробки заявки (до 5 днів) Вам на електронну адресу буде направлено Методику проведення Уроку, посилання для завантаження мультфільму, а також поштою ─ наліпки Клубу “Справедливці”, відповідно до кількості дітей, зазначених у заявці, диплом про участь класу в акції та книгу “Справедливці” (одну на клас).

10. Уроки проводяться відповідно до розробленої Методики, зауваження та побажання вітаються – прохання: надсилати їх на електронну адресу, з якої Вам буде надіслано матеріали для проведення Уроку або повідомленням на сторінку Клубу “Справедливці” у соціальній мережі Фейсбук.

11. За результатами Уроку учні отримують наліпки членів Клубу “Справедливці”, диплом про участь класу в акції та книгу “Справедливці” (одну на клас).

️12. У зв’язку з реалізацією проєкту в межах грантової програми, вводиться нова обов’язкова умова участі в проєкті: після проведення Уроку справедливості-3 обов’язковою є необхідність отримання від вчителя (або іншого відповідального працівника навчального закладу) письмового відгуку про проведений “Урок справедливості” (із зазначенням підпису вчителя або іншого працівника). У відгуці слід зазначити дату проведення Уроку, школу, клас, осіб, хто брав участь у проведенні Уроку і загальне враження про проведений Урок та переглянутий мультфільм. Відгук надається спочатку у сканованому вигляді на електронну адресу, з якої надсилалось покликання на мультфільм та інформацію для проведення Уроку-3, а пізніше надсилається “Новою поштою” організаторам Акції. Також додатково будемо вдячні за фотозвіт з Вашого заходу.

13. У разі виникнення будь-яких інших питань щодо організації проведення Уроку просимо направляти повідомлення Клубу “Справедливці” у соціальній мережі Фейсбук, після чого з Вами обов’язково зв’яжуться організатори Акції.

14. ВАЖЛИВО! Перша та друга хвиля акції, під час якої відбувається демонстрація мультфільму про суд “Кінь проти Хом’яка” та “Слон проти Жирафи” продовжує тривати. Для участі у ній Вам потрібно подати заявку за покликанням: https://cutt.ly/zkdkb1r

Дякуємо Вам за те, що приєднуєтеся)

Справедливість триває завдяки нашим спільним зусиллям)

Бажаємо успіхів та гарних вражень)