1

учасників

СУТО ПРО КЕМП

1

годин

освітнього драйву та оздоровлення

1

освітніх

експертів

1

хвилин

оздоровчого повітря у сосновому лісі

СУТО ПРО КЕМП 2022 триватиме з 16 по 20 лютого 2022 року

Ви ще можете приєднатися на кілька днів або взяти участь без проживання і харчування (якщо ви живете поблизу).

Пишіть на Viber +38 050 906 34 50 мені – Тетяні Ухіній:

– Ваше прізвище та ім’я

– Дата/дати, коли ви бажаєте приєднатися

– Будете проживати: так/ні

– Замовляєте харчування: так/ні

У відповідь оперативно отримаєте суму до оплати і реквізити.

 

* Якщо ви член Першої онлайн-асоціації для освітян України СУТО Прогресивна Рада Освітян, усі умови участі, реєстрація та деталі – у нашій закритій Фейсбук-групі

Цей СУТО ПРО КЕМП для ВАС:

Педагоги і студенти

Ви ознайомитеся та вдосконалите свої навички з ігрових, терапевтичних і здоров'язбережувальних методик і технологій.
Ви будете мати змогу відпрацювати на практиці усі здобуті знання.

Працівники ІРЦ, педагоги спеціальної освіти

1 січня 2022 року набирають чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють організацію інклюзивного навчання. Нововведення посилюють співпрацю між закладами освіти та інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ). Є багато запитань. Разом з тренерами будемо формувати відповіді!

Директори закладів освіти

Завжди актуальні питання діловодства, атестації педагогічних працівників, юридичні нюанси, психологія управління та конфліктологія.
Ви отримаєте компетентні відповіді та щирі поради.

Заступники директорів і вихователі-методисти

Вас цікавлять теми: планування у закладі освіти, організація і проведення педрад, атестація і підвищення кваліфікації педагогічних працівників, а також ECERS (для закладів дошкільної освіти) тощо.
У вас буде змога отримати інформацію з цих питань.

Зустрічайте!

Зимовий вікенд освітнього драйву

#СУТОПРОКЕМП 2022

Єднаймося

З перших хвилин ви відчуєте себе невід'ємною частиною Всеукраїнської освітянської родини. У кожного з вас є унікальна річ, якої не має жодна інша людина на планеті, – ваш власний досвід! Лише уявіть, які неймовірні проекти ви можете згенерувати з колегами!

Навчаймося

Освітні тренінги та майстерки. Ми знаємо: ви будете у захваті! Будьте певні, у програмі передбачений час і для зворотнього зв'язку. Обгворюйте, діліться та фіксуйте нові ідеї

Відпочиваймо

Як багато усього було зроблено за цей час. Відпочивайте! Пасивно чи активно, але - ВІДПОЧИВАЙТЕ! Ми про це також подбали. І місце обрали життєдайне!

Оздоровлюймося

Перезавантаження саме у ці дні – це те, чого ви варті! У санаторії ви зможете обрати з додаткових послуг те, що вам до душі: басейн, інфрачервона та фінська сауни, соляна кімната, душ ШАРКО та "віяловий" душ, гідромасажна ванна тощо. Час буде і для цього!

Організатори СУТО ПРО КЕМП 2022

Ми вже втілили у життя безліч успішних офлайн і онлайн проєктів, а також: Перший СУТО ПРО КЕМП 2021 у Мукачево – справжній тиждень освітнього драйву та Осінній СУТО ПРО КЕМП вікенд.

Від 1 вересня 2020 року активно діє Перша в Україні онлайн-асоціація для освітян СУТО Прогресивна Рада Освітян. Ця спільнота об’єднує тих, хто хоче розвиватися, обмінюватися досвідом, знаходити однодумців і партнерів. І вже понад 200 освітян оцінили переваги такої діяльності!

Я, Тетяна Ухіна, маю за честь бути засновницею цієї унікальної спільноти освітян.

Також я  — засновниця і очільниця Тренінговий центр СУТО . Це організація, яка надає змогу навчатися і підвищувати кваліфікацію викладачам з будь-якого куточка України.*Суб’єкт підвищення кваліфікації: ФОП Ухіна Т.Б. КВЕД 85.59

7 вересня 2021 року я відкрила е-резиденцію у Євросоюзі та заснувала в Естонії EdCentre OÜ  для реалізації міжнародних проектів для освітян!

СУТО ПРО КЕМП – це ще один амбіційний проєкт для освітян України, який ми пропонуємо вам втілювати у життя разом з нами.

Партнери СУТО ПРО КЕМП 2022

Ось подивіться, як відбувалися попередні СУТО ПРО КЕМПи:

Локація проведення зимового СУТО ПРО КЕМП 2022

Санаторій-профілакторiй “ХВИЛЯ” розташований у сосновому лісі за 15 км від Києва.

Територія віддалена від шосе і знаходиться під цілодобовою охороною. Працює інтернет-покриття, що дозволить завжди залишатися на зв’язку.

Комфортабельні номери обладнані всіма необхідними зручностями (душова, санвузол, умивальник).

До ваших послуг: басейн, інфрачервона та фінська сауни, соляна кімната, душ ШАРКО та “віяловий” душ, гідромасажна ванна тощо.

Для зручності відпочиваючих в холі санаторію встановлено автомат з продажу гарячих напоїв, круасанів, шоколадних батончиків, холодних газованих напоїв і соків.

Оплатити послуги санаторію так само можна цілодобово за допомогою терміналу прийому готівкових платежів, встановленого в холі.

Поширені запитання:

Вона на 100% реальна. Не прогавте свій шанс взяти участь: кількість місць обмежена!

Проведення масових заходів в умовах карантину регулюється Постановою Кабміну №1236 та Постановою Головного санітарного лікаря № 23. 

Всі учасники та організатори мають бути щеплені проти COVID-19 або мти негативний результат тестування чи сертифікат про одужання

Після оплати за вами автоматично бронюється місце. На пошту вам надійде лист-підтвердження
Так. Якщо вам необхідний такий лист, щоб взяти участь у зимовому СУТО ПРО КЕМПі, після оплати напишіть на пошту tc.cyto@gmail.com запит. Вкажіть точну назву установи, прізвище, ім’я і по батькові керівника, ваше прізвище, ім’я і по батькові, посаду. І ми оперативно надішлемо вам відповідний лист
Звісно, шкода. Ви не зможете насолодитися на повну. Та ми передбачили і такий розвиток подій. Телефонуйте або пишіть нам (конткати вказані унизу). І ми з вами обговоримо деталі вашої участі.

Телефонуйте або пишіть нам (контакти вказані унизу). Ми надішлемо вам реквізити для оплати без вартості проживання. А також обговоримо варіанти харчування

Контакти

Досі є запитання?

Не вагайтеся, пишіть нам. Ми залюбки відповімо

tc.cyto@gmail.com

+38 050 906 34 50

Тетяна Ухіна