Загальний розклад

06-13.07. 2021

06.07.2021 (вівторок) – заїзд, поселення, знайомства тощо.

Святкове відкриття СУТО PRO CAMP

07.07.2021 (середа) – навчання: 10:00-13:00 – тренінг, пообіді – 2 майстерки (по 1 год кожна)

08.07.2021 (четвер) – навчання: 10:00-13:00 – тренінг, пообіді – 2 майстерки (по 1 год кожна)

09.07.2021 (п’ятниця) – авторська екскурсія (деталі і вартість повідомимо додатково) + сюрприз ввечері

10.07.2021 (субота) – навчання: 10:00-13:00 – тренінг, пообіді – 2 майстерки (по 1 год кожна)

11.07.2021 (неділя) – навчання: 10:00-13:00 – тренінг, пообіді – 2 майстерки (по 1 год кожна)

12.07.2021 (понеділок) – Завершення СУТО PRO CAMP: урочисте вручення сертифікатів, розіграш подарунків, щирі обійми. Плануємо наступну зустріч вже!

13.07.2021 (вівторок) – обговорення, планування наступних дій, проектів тощо, посиденьки. Від’їзд учасників

Програма

Обов'язкові тренінги

Під час відкриття СУТО PRO CAMP учасники дізнаються, в якій підгрупі вони навчаються. Ми вирішили об’єднати учасників у підгруппи, щоб якомога більше персоналізувати процес навчання. Всі учасники матимуть змогу максимально навчатися в інтерактивному форматі, взаємодіяти з тренерами та “одногрупниками”. Одна підгрупа не перевищуватиме 25 осіб. Тренінги відбуваються у режимі ротації – кожний учасник СУТО PRO CAMP відвідає кожен запропонований тренінг.

♦ Тренінг. Майстер-майнд – методика, яка в рази покращить ваші справи в житті, професійній діяльності та в бізнесі

Майстер-майнд – це перевірена часом методика, покликана покращити такі типові проблеми, як Мотивація, Фокус та Інновації у житті чи професійній діяльності. Це досягається за рахунок Порад зі сторони, Натхнення з прикладів і Підзвітності між собою.
Завдяки активній участі у “правильних” майстер-майндах ви здатні в рази покращити свої справи за невеликий проміжок часу. Перевірено на практиці.
Усі учасники тренінгу переконаються у цьому, а також попрактикують і започаткують довготривалу роботу у власних майстер-майнд групах.

Тренерка: Тетяна Ухіна

Засновниця Першої в Україні онлайн-асоціації для освітян СУТО Прогресивна Рада Освітян, засновниця і очільниця Тернінгового центру СУТО.
Спікерка на ТОП освітніх і бізнесових заходах. Експертка з питань освіти і бізнесу на Телеканалі НТА

♦ Тренінг. Мнемотехніка як інструмент активізації розумової діяльності особистості

Учасники тренінгу ознайомляться із сутністю технології “Мнемотехніка”.

Проаналізують ресурсний потенціал методів і прийомів мнемотехніки для активізації розумової діяльності особистості.

Педагогам буде розкрито особливості використання прийомів мнемотехніки в житті та у процесі навчання дітей різних вікових категорій; презентовано комплекс дидактичних ігор для реалізації завдань мнемотехніки.

Тренерка: Тетяна Андрющенко

доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”. Тренерка Тренінгового центру СУТО. Радниця СУТО ПРО.

♦ Тренінг. Комунікація – сучасний виклик чи базова складова успіху?

Ми починаємо спілкуватися зі світом з моменту свого народження – перший крик – перше повідомлення. Нам потрібно розуміти і бути зрозумілими у всіх аспектах та сферах свого життя. Під час тренінгу ми опрацюємо складові навички комунікації. Учасники спробують вправи на собі, а також адаптують їх для подальшого використання з потрібною віковою категорією в рамках необхідної теми. Всі матеріали базуються на сучасних дослідженнях науковців, педагогів інших країн, топових менеджерів з комунікації всесвітніх компаній. Вправи апробовані в умовах оффлайн і онлайн навчання.

Тренерка: Євгенія Татарова

Сертифікований викладач Cambridge та TESOL, тренерка з міжнародною сертифікацією – 500 годин США. Тренерка Тренінгового центру СУТО. Радниця СУТО ПРО.

♦ Тренінг. Інклюзія від А до Я

Цей тренінг для вас якщо ви вже довго працюєте в системі інклюзії або лише розпочали працювати. Якщо працюєте давно, то зможете пропрацювати ті практичні запитання, які традиційно виникають при практичній роботі.

Якщо ж ви щойно почали працювати в цій сфері, то зможете дізнатись основні лайфхаки, як зробити інклюзивне навчання корисним для всіх.

Адже ми опрацюємо основні законодавчі акти в сфері інклюзії. Опрацюємо тонкощі складання ІПР. Розберемось із поняттям командної роботи з дітьми з ООП. Дізнаємось, як знайти та залучити додаткових вузьких фахівців до команди психолого-педагогічного супроводу. Побачимо, яку допомогу в створенні інклюзивного освітнього середовища може надати ІРЦ.

Та ще багато корисних цікавинок.

Тренери: Жанна Вальо

Директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської міської ради”

Марина Розман

Директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Середнянської селищної ради”

Богдана Станко

Директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Іршавської міської ради”

Майстерки

Розклад майстерок за датами і лінійками учасники отримають 06.07.2021 під час відкриття події.

Майстерку у кожній лінійці обирає для себе безпосередньо учасник СУТО PRO CAMP.

*Перелік майстерок ще формується

НАССР
Сучасні вимоги до організації харчування у закладі освіти

Обговоримо усі найновіші вимоги і зміни.
Любов Ківшарь
Працюю в Департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Маю досвід роботи в освіті понад 40 років, з них більше 20 років управлінської діяльності. Авторка посібника “Організаційна та адміністративна робота керівника дошкільного навчального закладу”.
Тренерка Тренінгового центру СУТО. Радниця СУТО ПРО

З LEGO-цеглинками граємо – знання здобуваємо

Конструктор LEGO є справжньою універсальною іграшкою, яка спонукає до мислення, фантазування, дає дитині змогу творити. Використання конструктора LEGO дозволяє вчитися граючи і навчатися в грі, яка є найважливішим супутником дитинства. А дорослі також люблять гратися. Тому під час майстерки ми перенесемося у світ дитинства, поринемо з Вами у безмежний світ LEGО. А також переконаємося у тому, що кожна вправа з цеглинками – це цілий комплекс для розвитку мислення, мовлення, уваги, оперативної пам'яті, самоконтролю, ментальної гнучкості, вмінь працювати в команді, домовлятись, мислити креативно.
Наталія Ковалюк
Куратор дошкільного закладу у проєкті “Сприяння освіті” від Lego Foundation. Вихователь-методист закладу дошкільної освіти №9 м. Нововолинська Волинської обл. Педагог, яка любить працювати з дошкільнятами. 30 років загального стажу роботи в дошкільному закладі, з яких 12 вихователем і 15 вихователем-методистом. До дітей йду з цікавими запитаннями, а не з готовими відповідями; люблю шукати цікавинки, які використовую в роботі з дітьми та педагогами. Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО

Використання LEGO на уроках англійської мови

Працюєте днями й ночами, а так і не можете знайти варіант, як навчити дітей читати англійською мовою!!!!???? Тоді вам до мене!! Я покажу й навчу вас, як швидко можна цього домогтися за допомогою LEGO.
Олена Остап'юк
Педагог-практик, 20 років педагогічного стажу, вчитель англійської мови, вища категорія, методист ОТГ. Люблю створювати цікаві завдання для дітей різної вікової категорії. Завжди в русі))) Вважаю, що з дітьми потрібно спілкуватися так, щоб у своєму вчителі вони бачили наставника й однодумця. Постійно шукати для них щось нове, цікаве. Радниця СУТО ПРО

П'ять лайфхаків: Як створити сучасні і цікаві завдання

Хочете, щоб ваші учні з радістю поспішали до вас на урок чи заняття? Тоді вам до мене!!! Я працюю вчителем 21 рік і знаю, як зацікавити учнів! Приходьте на мою майстерку, і ви навчитеся:
- створювати цікаві, інтеактивні завдання
- мотивувати унів працювати самостійно
Ця майстерка буде цікавою для вчителів різних предметів, для вихователів, для батьків.
Олена Остап'юк
Педагог-практик, 20 років педагогічного стажу, вчитель англійської мови, вища категорія, методист ОТГ. Люблю створювати цікаві завдання для дітей різної вікової категорії. Завжди в русі))) Вважаю, що з дітьми потрібно спілкуватися так, щоб у своєму вчителеві вони бачили наставника й однодумця. Постійно шукати для них щось нове, цікаве. Радниця СУТО ПРО

Наголошуємо українською залюбки

Ви знаєте, що наголос це – звичка? А звички, якщо вони шкідливі, треба ламати. Хочете говорити грамотно – цей тренінг саме для вас. 50 найпроблемніших слів: ви зрозумієте, у яких з них помиляєтесь у наголошенні, запам'ятаєте правильну вимову, навчитеся чути помилки.
Для кого: для усіх, хто хоче говорити грамотно.
Віта Прачова
Філолог-тренер, вчитель української мови та літератури, 24 роки роботи у школі, 285 місце учні класу зайняли у рейтингу ЗНО по Україні у 2015 році з української мови та літератури. Літературний редактор, готую дітей до ЗНО. Веду рубрику #українськоюзалюбки на сторінці ФБ Тренінгового центру СУТО. Спікерка на онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО

Культура мовлення українською залюбки

У нашій майстерці-лабораторії дослідимо, чому користувачі помиляються. Візьмемо кілька розповсюджених помилок та звернемо увагу на особливості вживання лексики чи граматики, навчимось бачити та чути чужі помилки, зрозуміємо, як уникати помилок у власному мовленні
Віта Прачова
Філолог-тренер, вчитель української мови та літератури, 24 роки роботи у школі, 285 місце учні класу зайняли у рейтингу ЗНО по Україні у 2015 році з української мови та літератури, літературний редактор, готую дітей до ЗНО. Веду рубрику #українськоюзалюбки на сторінці ФБ Тренінгового центру СУТО. Спікерка на онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО

Робота репетитора онлайн: бонуси, що вас здивують

Ви дізнаєтеся справжню історію змін від людини, яка відмовилася від багаторічної виснажливої боротьби за тижневе навантаження. І лише після цього кроку змогла:
- швидко збільшити свій дохід у кілька разів,
- самостійно регулювати тривалість/кількість уроків та вирішувати, коли влаштувати перепочинок,
-мати постійну насолоду від своєї роботи,
- отримувати високі відгуки клієнтів, іноді підкріплені матеріальними винагородами,
- познайомитися зі справжніми особистостями та підтримувати дружні стосунки навіть після того, коли вони склали ЗНО,
- вчити кілька дітей з однієї сім'ї, що свідчить про високу оцінку твоєї праці,
- знати систему роботи вчителів з різних регіонів України, бачити різницю між приватними й загальноосвітніми навчальними закладами,
- мати час, кошти, бажання на професійний розвиток, самостійно обираючи тренінги/курси/лекції,
- змінити свою картину світу,
- повірити в себе й свої можливості!
Алла Горьова
Учитель української мови та літератури, досвід роботи в школі - 19 років (з них 5 - робота в двох навчальних закладах одночасно), вища категорія. Вже 2 роки я - успішна репетиторка з сайту "Букі | Buki - ваш репетитор з будь-якого предмету"

Організація роботи в групах і парах за допомогою інтерактивних методів навчання

Головна мета групової і парної роботи – це розвиток мислення. Це як гра, в якій існують свої правила. Правила можуть бути опрацьовані заздалегідь і використовуватись у подальшій роботі. Правила можуть опрацьовуватись тут і зараз, тобто тільки для роботи над конкретним завданням. На своїй майстерці я пропоную вам спробувати перетворити індивідуальну роботу у співпрацю, попрацювати над поставленим завданням, розглянути різні варіанти об’єднання у пари і групи. А також поділитися власними враженнями і результатами спільної діяльності.
Тетяна Голиш
Учитель І категорії. Сертифікований TESOL викладач англійської мови. Учасниця міжнародної програми підвищення кваліфікації від International Historical Biographical Institute

Нове життя старим речам

Ми дуже часто викидаємо старі газети чи журнали або якісь друковані рекламні матеріали... А з них можна виготовити дуже багато корисних речей. Ви дізнаєтеся, побачите і навчитеся:
- Як виготовляти паперові трубочки для плетіння
- Як виготовити шишку ("карпатську") з паперових трубочок
- Ідеї створення нових цікавих речей із старих.
Сергій Байдик
Учитель трудового навчання. 26 років працюю в школі. Дуже подобається працювати з деревиною та різними матеріалами. Свої уміння, ідеї передаю дітям, які часто займають призові місця на олімпіадах з трудового навчання. Радник СУТО ПРО

Чи можливо розвивати критичне мислення у дошкільників?

- Методи та прийоми критичного мислення за Бенжаміном Блумом
- Синтез та оцінювання конкретних мовленнєвих умінь.
- Стандартні чи пізнавальні запитання?
- Вчимось ставити запитання з "Ромашкою та Кубом" Б. Блума.
- Приймаємо рішення
Жанна Царук
Педагог-практик, 32 роки педагогічного стажу, директор ЗДО. Цікавий і корисний матеріал можу знайти навіть в болоті. Авторка 23 дерев'яних ігрових посібників для дошкільнят. Написала 7 методичних посібників для педагогів та батьків про цікаві можливості розвитку малюків. Навчання дошкільнят перетворюю на феєрію цікавинок! Люблю подорожувати. Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО

Цікавий урок на швидку руку

- Якщо Ви все забули вдома – методологія листка паперу.
- Використовуємо нестандарт – як поєднати урок і тканину, гілки дерев і пластикові пляшечки.
- Вчитель і зворотній зв'язок: топ лайфкахів, щоб ніхто не зрозумів, що у вас щось йде не так.
З кожним роком школярам все більше і більше набридає навчання – все вже знайоме і нічим не здивуєш. І мультимедіа, і підручники – все рівнозначно стає щоденним і набридає. А ваша задача – зацікавити. Поділюся давно забутим, та знову актуальним – як провести цікавий урок навіть якщо ви всі розробки забули вдома.
Оксана Поліщук
29 років, 13 років педстажу, Перша кваліфікаційна категорія. Вчителька на зв'язку- маю аккаунти у телеграм, вайбер, WhatsApp, Фейсбук, Інстаграм, власний канал на ТікТок та Ютуб, Всеосвіта, НаУрок, блог на порталі Освіта Нова Учасниця конкурсів "Вчитель року", "Педагогічний спікер", "Global Teacher Prize ". Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО, Всеосвіти, PIFA UKRAINE

Топові помилки у фото і як їх виправити

Смартфон у наших руках вже давно і це - не просто телефон, правда? І купуємо ми його не для того, щоб просто телефонувати та писати смс, це вже очевидно. І не кажіть, що не перевіряли камеру відразу в магазині. Отож, тепер ми постійно ловимо миті - всі фото: від квітучого дерева до позіхання котика, є в нашій галереї. А чи всі фото ваші ви б хотіли залити в мережу? Розкрию декілька секретів, щоб камера смартфону у ваших руках перетворилася на професійну
Оксана Поліщук
29 років, 13 років педстажу, Перша кваліфікаційна категорія. Вчителька на зв'язку- маю аккаунти у телеграм, вайбер, WhatsApp, Фейсбук, Інстаграм, власний канал на ТікТок та Ютуб, Всеосвіта, НаУрок, блог на порталі Освіта Нова Учасниця конкурсів "Вчитель року", "Педагогічний спікер", "Global Teacher Prize ". Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО, Всеосвіти, PIFA UKRAINE

Нетворкінг: спілкуємося з батьками онлайн

Поняття “Нетворкінг” – наскільки воно для кожного з нас зрозуміле і близьке? Як спілкуватися з батьками дистанційно? Які Інтернет-платформи обрати, щоб вони стали місточком взаємодії з батьками та вихованцями? Як налаштувати? Яку інформацію публікувати? Як спілкуватись онлайн і налаштувати себе на прямі ефіри? На всі ці та багато інших запитань Ви отримаєте відповіді на майстерці.
Наталя Шевченко
Вихователь ЗДО "Снігуронька" Криворізького району. Мій педагогічний стаж - 15 років. Вища кваліфікаційна категорія. років працювала на посаді "Вихователь-методист". Засновниця і адміністратор освітянської групи у мережі Фейсбук "Помічник для вихователя" (99700 учасників). Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО​

Тайм-менеджмент: техніки та інструменти керування часом

“Тайм-менеджмент” ‒ чи варто застосовувати? Як подолати перешкоди і розпочати керувати власним часом? Принцип “Починайте з думкою про закінчення” або ”ІБД” ‒ імітація бурхливої діяльності, що обираєте ВИ? Наскільки ефективно я використовую власний час? Чи отримаю я бажаний результат, якщо надалі буду робити так, як зараз? Чому завжди поспішаю і маю стільки незавершених справ? На всі ці та багато інших запитань Ви отримаєте відповіді на майстерці.
Наталя Шевченко
Вихователь ЗДО "Снігуронька" Криворізького району. Мій педагогічний стаж - 15 років. Вища кваліфікаційна категорія. років працювала на посаді "Вихователь-методист". Засновниця і адміністратор освітянської групи у мережі Фейсбук "Помічник для вихователя" (99700 учасників). Спікерка на вебінарах і онлайн-подіях від СУТО. Радниця СУТО ПРО​
Контакти

Досі є запитання?

Не вагайтеся, пишіть нам. Ми залюбки відповімо на всі ваші запитання:

tc.cyto@gmail.com

+38 050 906 34 50

Тетяна Ухіна

+38 096 132 67 97

Віта Прачова