Суто Про Кемп 2021

Ось і прийшов цей момент, коли ми можемо поділитися враженнями та досвідом після освітньої конференції Всеукраїнського масштабу під назвою Суто Про Кемп 2021.

Сказати, що це було дуже круто – замало. Все було на найвищому рівні: топові спікери, задоволені учасники, свіже Закарпатське повітря, освітній драйв, відпочинок+навчання… Що може бути краще для працьовитого педагога?!

Отже, в цій публікації я, Кравчук Андрій – менеджер тренінгового центру СУТО, залюбки розповім детальніше про подію всім тим, кого з нами не було, і чому варто приєднатися до нас наступного разу.

Давайте поділимо мою розповідь умовно на три етапи: підготовка до події, подія і емоції після події.

Підготовка до події і як саме прийшла ідея таке організувати?

Насправді, засновниця та очільниця тренінгового центру Суто Тетяна Ухіна завжди вирізняється своєю креативністю та рішучістю до дій. Тому і цього разу змогла здивувати не лише знайомих їй людей, але й цілу Україну.

Як ви зрозуміли з назви події Суто Про – це є назва першої онлайн-асоціації для освітян, яка є натхненням і рукою допомоги для освітян. Коли комусь потрібна допомога з того чи іншого питання. А частинка “Кемп” була додана, тому що Тетяна Ухіна хотіла (і в неї це гарно вийшло) об’єднати освітян України в одному місці для навчання і водночас на відпочинок. Тому, власне, і вийшла така назва – Суто Про Кемп.

Насправді все можна було організувати банально, я маю на увазі десь на морі. Але не цього разу. Ми ─ команда СУТО ─ свідомо обрали гори, для того щоб вдихнути на повні груди гірське повітря, зарядитися енергією та враженнями, наповненими силою повернутися додому і з посмішкою розпочати новий навчальний рік.

Подія: як це було?

Подія відбулась 6-13 липня 2021 року у затишному місці Мукачево в готельному комплексі “Червона Гора”.

Це були яскраві та незабутні 8 днів для всіх учасників конференції.

У перший день, а саме, 6 липня, відбулось Відкриття події. Ще вранці учасники прибували з різних куточків України, а вже о 15:00 наша команда ─ Тетяна Ухіна, Євгенія Татарова, Віта Прачова і Андрій Кравчук провели феєричне відкриття. Не лише ознайомили учасників із загальною навчальною програмою на наступні дні, але й спробували різними шляхами залучити учасників до різних активностей задля швидкого знайомства та адаптації.

Ми веселилися, сміялися, танцювали та провели чудово час.

Наступні дні були дуже насиченими, адже учасники отримали максимум знань від тренерів, а тренери, в свою сергу, ділились досвідом та знаннями.

Розпорядок дня був наступний: 10:00-13:00 ─ тренінги, далі обід та вільний час, а потім 16:00-18:00 – два майстер-класи (по 1 год кожний).

Окрім насиченого навчання, не можу не згадати за одноденну мандрівку визначними місцями Закарпаття. Учасники підкорили гору “Високий Камінь” ─ 750 метрів над рівнем моря, а також відвідали такі історичні місця, як Бункер лінії Арпада, замок Сент-Міклош та Базальтові стовпи. Це були незабутні враження та емоції.

Ну і після тижневого інтенсивного навчання відбулося урочисте закриття нашої конференції, де організатори Тетяна Ухіна та Євгенія Татарова підбили підсумки, вручили сертифікати: учасникам ─ про підвищення кваліфікації, тренерам ─ сертифікати Тренера і партнерам ─ сертифікат Партнера СУТО ПРО КЕМП. Саме на закритті також відбулися розіграші призів від партнерів, дивовижні активності і палкі слова вдячності від учасників!

Емоції після конференції

Якщо якось можна описати емоції та враження після конференції, то тільки словами самих учасників.

Прочитати відгуки можна нижче за посиланням

 

Щоб краще зрозуміти, як пройшов Суто Про Кемп 2021 у Мукачево, перегляньте ці відео:

СУТО PRO CAMP 2021 : Відкриття. 06.07.2021 м. Мукачево

СУТО PRO CAMP 2021 Тиждень освітнього драйву для освітян

Ще більше вражень і світлин ⇒ на нашій Фейсбук-сторінці і за хештегом #sutoprocamp2021

Від себе ще додам: вчитись ніколи не пізно, а якщо навчання поєднано з відпочинком та ще й у колі однодумців – це означає одне, Суто Про Кемп точно вартий участі. Це правильне місце зі своїми принципами, правилами та знаннями.

Це було незабутньо!

До нових зустрічей!