Новий партнер Тренінгового центру “Сертифіковані українські технології освіти” – Команда Громадської організації “За якісну освіту” бажає всім колегам натхнення, розвитку та професійних успіхів в новому календарному році!

Учитель – найпрестижніша професія українського ринку праці! І нехай сьогодні це ще не так, але ми вважаємо що ТАК МАЄ БУТИ й одного дня так обов’язково буде! Це – наша бажана реальність! І ваша також?

Хто такі – ми? Команда освітян-однодумців, що рік тому вирішили об’єднатися у громадську організацію “За якісну освіту”.

Рік тому новий Закон України “Про освіту” ще тільки набирав чинності, і ніхто повною мірою не розумів, що він нам несе. Нові проблеми? Нові вимоги до нескінченної звітності шкільних вчителів? Нові стандарти освіти? Нові горизонти для розвитку? Ознайомившись детальніше із законодавчою базою, ми знайшли багато позитивного у змінах, які новий Закон “Про освіту” покликаний принести у життя освітян та учнів.

То з чого чи з кого починаються справжні зміни? Насамперед, з нас самих!

Безперечно, вчитель – це професія, що потребує постійного динамічного розвитку. Стояти на місці означає крокувати назад. Лише вперед і тільки з натхненням! Натхнення – ось ключове слово для успішної роботи педагога. Але де його взяти?

Ми з колегами подумали, що навчання та нетворкінг – це саме те, що в змозі наповнити нас, освітян, новими ідеями, враженнями, позитивною енергією та бажанням професійного самовдосконалення. За 2018 рік ми провели чимало живих семінарів, а також он-лайн вебінарів з різноманітної тематики як силами членів ГО “За якісну освіту”, так і з залученням сторонніх експертів. Запрошуємо ознайомитись з нашими напрацюваннями за минулий рік на новенькому сайті, який, до речі, також створений виключно силами членів організації! Заходьте https://qed.com.ua/ 

Семінари – семінарами… Та чи не настав час освітянам відкривати нові країни? Адже минулого року всі ми радісно відсвяткували безвіз! Чи не час педагогам вирушати в мандри? Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Здійснивши три освітні подорожі у партнерстві з іншими організаціями-партнерами, відвідавши Польщу, Чехію, Німеччину із навчальними візитами, ми вирішили організувати нову освітню подорож у березні 2019 року!

Вирушаємо на весняних канікулах! Наш маршрут – три європейські країни, три чарівні європейських міста: Прага, Мюнхен, Будапешт.

Програма подорожі розрахована спеціально для освітян: вчителів, викладачів, методистів, шкільних завучів та директорів, власників приватних шкіл, репетиторських центрів, мовних та курсів підготовки до ЗНО. Нашу групу супроводжуватиме професійний перекладач, отже, недостатній рівень англійської не є перешкодою для участі у подорожі!

На навчальних семінарах дізнаємось про особливості середньої та вищої освіти Чехії. Відвідаємо унікальну мюнхенську школу з інтегрованими iPad класами, методичне об’єднання якої самостійно розробляє зміст для навчальних додатків з різних дисциплін.

Плануючи програму подорожі, ми подбали також і про відпочинок! У нас буде достатньо часу, щоб насолодитись красою кожного міста окремо під час піших екскурсій із професійними гідами, зайнятись шопінгом і, за бажанням, відвідати додаткові екскурсії.

Освітня подорож ‒ це вдалий спосіб поєднати професійний розвиток із відпочинком, набути нових вражень та натхнення, встановити нові знайомства. Долучайтесь до нашої спільноти прогресивних педагогів та вирушайте з нами відкривати новації європейської освіти!

Деталі та реєстрація

Підписуйтесь також на нашу фейсбук сторінку, щоб бути у курсі всіх освітніх подій, що ми запланували на 2019 рік.

Освітяни – рушійна сила суспільства! Хай ця думка надихає вас кожного дня, як надихає нас!
Анастасія Кудлай
голова, виконавчий директор ГО “За якісну освіту”