Леся Козак, ФОП — фізична особа-підприємець, викладач англійської мови кваліфікації TESOL, викладач англійської мови – сертифікація Кембрідж. Цікавлюсь бізнесом, фінансами, психологією. Провела вебінар від СУТО “Як зробити SWOT-аналіз і написати бізнес-план?”

Коли неймовірно хочеться змін… Проходять робочі години, дні… Наче все добре, успішно, але чогось ще бракує…

Вмикаєш Інтернет і звідусіль сипляться сповіщення — прийдіть до нас на семінар, зустріч, конференцію; наш вебінар — ось що вам необхідно просто зараз!

У голові змішується вся інформація, методи, підходи до вивчення і викладання мови. Намагаюсь фільтрувати і відсіювати все непотрібне, але вже стільки всього наслухалась, що виникає ідея все залишити, взяти паузу і просто розкласти все по поличках інакше — вигоряння неминуче. Знайома ситуація?

В один із таких моментів я познайомилася з чудовими людьми Тетяною Ухіною та Євгенією Татаровою. Відкинувши всі сумніви, зареєструвалася на міжнародний  курс для вчителів англійської TESOL, організований SR Teaching&Learning, розроблений TESOL Asia. Курс був вперше організований в Україні, у м. Львові Тренінговим центром  СУТО.

Деталі тут https://suto-tc.com/tesol-course-ukraine/ 

Було тривожно, навіть страшно, бо невідомість і усвідомлення того, що буде зовсім нелегко, завжди лякає. Однак, після знайомства з колегами, тренерами, я зрозуміла, що я зробила більш ніж правильний крок. Ми всі подружилися з перших хвилин спілкування і з великою вірою, непереборним бажанням отримати і засвоїти нові знання та навести лад у вже здобутих, вирушили у неймовірну 120-годинну подорож — курс TESOL.

Протягом першого тижня проводилися input sessions — лекції, під час яких наші міжнародні тренери, професіонали своєї справи — Євгенія Татарова, Paul Harvey та Samad Samadov ділилися знаннями і лайфхаками. Вже під час лекцій ми отримували не лише теоретичний матеріал, а й практичний, оскільки робота була організована в інтерактивній формі. Ми відчували, що тренери вкладають у нас не лише знання, а й частинку своєї душі. Наприкінці першого дня, у мене склалося враження, що я зовсім нічого не знала до початку курсу, однак потім все внормувалося. Оскільки матеріал ускладнювався поступово і ми мали змогу дещо відразу попрактикувати, вся інформація засвоювалася дуже легко. Нам крок за кроком відкривалося нове бачення всього: планування уроків, тайм-менеджменту, навіть структури підручників! І ми вже з нетерпінням чекали початку наших занять.

І ось настав понеділок другого тижня навчання. Кожен із учасників курсу мав провести по три заняття для учнів трьох рівнів володіння англійською (elementary, young learners, intermediate), написати 12 оглядів уроків своїх колег і дати письмову оцінку своїм заняттям (що вдалося, а що можна змінити наступного разу). Для мене це був, певною мірою, виклик! Бо я спробувала свої можливості в абсолютно нових умовах: я ніколи не працювала із великими групами, не записувала уроки на камеру і не проводила показові заняття. Саме тому курс для мене став ще й шансом опанувати власні страхи.

Під час практики були і сльози… А ще я відчула, мабуть, майже весь спектр емоцій — від розпачу до неймовірної радості і захоплення! Цього тижня навчання на курсі я дійсно побачила, як ми всі згуртувалися у TESOLFamily, і це не могло не тішити! Кожен намагався допомогти одне одному, підтримати, щось підказати, ми працювали як неймовірна команда — і це стало частиною нашого успіху.

“Чи воно того варте?” — запитаєте ви. Однозначно, ТАК! Звісно, це — нелегко, це — виклик, в першу чергу собі! Однак, у результаті, ви отримуєте не лише першокласні знання, а й неймовірних людей, однодумців, колег, які стануть для вас другою сім’єю, вашою TESOLFamily.

Це — не звичайний курс, який ви здали, роз’їхались і забули! Ні, це — колосальна підтримка в будь-який момент вашого життя!

І так, тепер я можу викладати англійську ЦІЛОМУ СВІТОВІ як онлайн, так і офлайн!