Чому всі так люблять той Camtouch?

 

Коли мрія учня – вчитись із цікавістю та із задоволенням, то мрія вчителя – мати якогось інтерактивного помічника, щоб закохати дітей у науку. Адже в наші дні крейди та сотні букв у підручниках замало для покоління Z, тому український стартап Camtouch створив цікавий девайс, який ще називають “магічною паличкою”, яка оживляє ваш проєктор або телевізор і перетворює його на величезний планшет на стіні!

 
Створений 10-ти класником для школи майбутнього

 

Андрій Коноваленко – розробник і дуже кмітливий хлопець – ще у старших класах розумів, що мріє зробити освіту кращою. Він дуже хотів, щоб написане рукою зберігалось на комп’ютері і ніколи не губилось. А будучи студентом – почав реалізовувати свій шкільний задум, тестуючи перші прототипи майбутньої “магічної палички” Camtouch.

 
Інтерактивна дошка — будь-де!

Зараз  Camtouch – це сенсор-камера розміром з долоньку, що дивиться на поверхню і  підключена до комп’ютера,  та стилуси, якими ви можете керувати поверхнею, так само як і комп’ютером, але перед дітьми на великій дошці.  Ви ніколи не прив’язані до кабінету, на відміну від інтерактивної дошки, адже Camtouch поміститься у будь-яку сумку і за декілька хвилин облаштує Вам інтерактивний простір будь-де і будь-коли.

 

 

 
Доступний для українських шкіл

“Інтерактивні технології – це дорого”. 
Чули про таке? І ми також… Тому Camtouch залишається одним з найдоступніших девайсів на ринку, щоб інтерактивне навчання було в кожному місті, районі у кожного вчителя та учня..  Ми щасливі від того, що тепер більше 300 навчальних аудиторій по всій території України вже облаштовано з Camtouch.

 

BBC про історію нашого стартапуhttps://youtu.be/Ano41zC7oK4

Camtouch на уроках – https://youtu.be/5ck3XZnhvYQ 

Стежте за нами у Facebook.  Більше про нас. Цікаві інтерактивні програми та ресурси для використання з Camtouch, актуальні фінансові гранти для шкіл та інших закладів освіти у нас на сторінці.

Контакти 

Напишіть нам листа! info@camtouch.com.ua

Шукаєте нас на сайті! camtouch.com.ua

Звертайтесь за телефоном! +38(063)8771134