5 причин сказати крейді “НІ”

Дякуємо Джорджу Барону – англійському математику, який у 1801 році подарував вчителям таку річ, як писати крейдою по дошці. Це була інновація того часу. Але знав би наш Джордж наскільки шкідливою є крейда для організму тих, хто дарує нам безцінні знання 45 хвилин без перестанку, шість уроків на день і  п’ять разів на тиждень.

За дослідженням Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я на початку 21-го століття найрозповсюдженішими захворюваннями людини є алергічні захворювання, бронхіальна астма, серцево-судинні захворювання. І при цьому всьому, наші вчителі та викладачі ДОСІ використовують крейду, яка викликає алергію, проблеми шкіри рук, нігтів, запалення горла та затяжний кашель.  

До того ж, крейда настільки заважає працювати комфортно та ефективно, що варто задуматися над новими підходами до навчання вже зараз. Чому? А ось чому:

1. Усе, що могли – придумали за вас: використовуйте ці напрацювання у задоволення і для кращих результатів! В мережі існує різноманіття відео пояснень, 3D моделей, схем, навчальних ігор, які ви зможете показувати дітям просто на уроці і активно взаємодіяти. 

2. Забудьте про журнали техніки безпеки, що відбирають час уроку. Тепер експерименти у класі абсолютно безпечні! Змішуйте з учнями реактиви, робіть електричні ланцюги прямо на величезній дошці. І навіть перевіряйте правильність виконання експериментів, передавши учню стилуса. 

3. Звикли малювати всюди? Не проблема! Робіть нотатки, малюйте стрілочки, обводьте, підкреслюйте, використовуйте усі можливі кольори без меж ?

4. Піклуєтеся про природу, про наші дерева?  Забудьте про тонни вологих серветок у класі, які до того ж забруднюють навколишнє середовище. Бо тепер ваші руки чисті та убезпечені!

5. Покоління вже не те… Оці маленькі бешкетники покоління Z не такі прості. Дослідники доводять, що “учні Z” перестають сприймати книжковий текст і прості графічні моделі на дошці, адже їхня фантазія вимагає наочного кольорового сприйняття. Тому настав час для оновлення обладнання та нових освітніх підходів! 

 

 

НУ ВСЕ! НАСТАВ ЧАС ІНТЕРАКТИВУ НА УРОЦІ! 

Ми знаємо! І знаємо, що вам сподобається. І знаємо, що вам точно сподобається розробка українського стартапу Camtouch – магічна паличка, що перетворює будь-який проектор або телевізор на якісну інтерактивну дошку за декілька хвилин. Отримайте доступні інтерактивні технології для сучасного та цікавого навчання. І до того ж, отримайте гарантію та технічну підтримку від українського виробника. 

Хочете знати більше про Camtouch?

Контакти 
Напишіть нам листа! info@camtouch.com.ua
Шукайте нас на сайті! camtouch.com.ua
Звертайтесь за телефоном! +38(063)8771134
Стежте за нами у Facebook. Більше про нас. Цікаві інтерактивні програми та ресурси для використання з Camtouch, актуальні фінансові гранти для шкіл та інших закладів освіти у нас на сторінці.
 

Camtouch: зробимо сучасну технологічну освіту доступною!