Бровари ‒ це було бомбезно!

Ані шалений снігопад, ані дерево, що впало і перегородило дорогу з Києва до Броварів, ані затримки потягів, якими їхали члени Асоціації на Координаційну раду не зіпсували радісних емоцій і приємних очікувань. Адже всі ми їхали на Зустріч. На зустріч із колегами і друзями, назустріч цікавому досвіду, новій інформації та новим знайомствам.

13-14 грудня 2018 року у місті Бровари Київської області відбулося чергове засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Нас зустрічали вже на платформі метро в Києві. Це – знак. І це – неймовірно приємно і комфортно. Це – ознака того, що все буде продумано до дрібниць. Так це і було!

Бровари ‒ це було бомбезно!

Відкриття засідання Координаційної ради у Палаці творчості дітей та юнацтва . 

Оксана Мельник

Вітальне слово, лаконічний і, разом з тим, надзвичайно інформативний виступ начальника управління освіти і науки Броварської міської ради Оксани Мельник. Пані Оксана розповіла про розвиток освіти у місті Бровари і повідомила, зокрема, що:

– 40 % коштів з міського бюджету виділяються саме на освітню галузь

– з місцевого бюджету також здійснюється доплата педагогічним працівникам міста!

Ірина Туник

 

Ірина Туник, начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради проінформувала про сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти. У своєму виступі пані Ірина акцентувала на «родзинках»  кожного з 27-и садочків міста Бровари (21-го – комунальної власності і 6-ти – приватних), а відеофільм «Дошкілля ‒ країна безтурботного дитинства» яскраво і змістовно проілюстрував це наочно.

Ніна Омельяненко

Ніна Омельяненко, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Як завжди, влучно, по-родинному тепло і креативно: про колективну думку, про нашу єдність і силу, про діяльність Асоціації протягом 2018 року. І, звичайно, подяки організаторам і учасникам!

Бровари ‒ це було бомбезно!

Олександра Слинько і Тетяна Ухіна

Тренінговий центр «Сертифіковані українські технології освіти» є офіційним партнером ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

А директор Тренінгового центру СУТО Тетяна Ухіна також очолює Відокремлений осередок Асоціації. У Відокремленому осередку вже 15 членів Асоціації, у тому числі і тренери Тренінгового центру СУТО: Геннадій Чепурний, Євгенія Татарова, Олег Слушний, Марина Фоменко, Олександра і Сергій Слинько.

Саме Олександра Слинько брала участь у цьому засіданні Координаційної ради!

 

Світлана Нерянова

 Важливі питання щодо стану та перспектив розвитку дошкільної освіти в Україні, а також новини щодо нормативно-правової бази висвітлила Світлана Нерянова, в.о. начальника відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.  Що маємо взяти до уваги:

  • Будуть винесені на громадське обговорення зміни у Законі про дошкільну освіту. Прохання брати активну участь у обговоренні!
  • І знову «Вихователь року»! Так-так саме у 2019 році відбудуться І і ІІ етапи Другого Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року». 
  • Згідно змін у Законі про дошкільну освіту, педагоги, які не мають відповідної дошкільної освіти, мають право на атестацію з присвоєнням кваліфікаційної категорії!

Наш генеральний партнер ‒ видавництво «Мандрівець» з 2013-го року ‒ колективний член ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».  

І для всіх членів Асоціації діє пожиттєва знижка на посібники видавництва ‒  15 %!

 Під час відкриття засідання Координаційної ради у Палаці творчості дітей та юнацтва діяла виставка-продаж літератури видавництва «Мандрівець». Петро Фаберський, менеджер видавництва, також інформував учасників і членів Асоціації про новинки видавництва.

Бровари ‒ це було бомбезно!

Феєричні художні вітання від вихованців Палацу: зразкового театру народної пісні «Словʼяночка», який виконав пісню «Моя земля», народного хореографічного ансамблю «Каприз», що привітав гостей закладу хореографічною композицією «Колискова», та народного хореографічного ансамблю «Галатея», який натхненно вшанував учасників засідання хореографічною композицією «Квіти України» ‒ справжній святковий дарунок учасникам засідання Координаційної ради.

Бровари ‒ це було бомбезно!

 А потім була казка! Справжня «Казка» і «Лісова казка», «Сонечко» і «Ялинка»! Саме такі назви мають заклади дошкільної освіти міста Бровари, на базі яких відбувалися наступні презентації, виступи і обмін досвідом.

Що приємно вразило. Усі заклади дошкільної освіти представляли/презентували керівники! Ольга Теличко (ЗДО «Казка»), Людмила Савченко (ЗДО «Лісова казка»), Тетяна Тоцька (ЗДО «Ялинка» імені В. Сухомлинського), Юлія Недашівська (ЗДО «Сонечко»), Надія Шашенок (ЗДО «Барвінок»), Лілія Шевчук (ЗДО «Джерельце»), Юлія Трохимець (ЗДО «Золота рибка») ‒ Ви всі ‒ справжні професіонали! І Ваші заклади, Ваш досвід заслуговують окремих оглядів, повноцінних статей і поширення для дошкільників України!

Ось там і виникла ідея окремого допису «Родзинки і знахідки дошкільників міста Бровари». Стежте, це буде цікаво усім!

Бровари ‒ це було бомбезно!

Які вони, науковці дошкільної освіти? Якщо це ‒ Тамара Піроженко, Тетяна Гурковська, Наталія Панасенко, Людмила Соловйова, то це саме ті моменти, коли зала завмирає, намагаючись не прогавити жодного слова, коли не можеш наспілкуватися, коли щиро тішишся і пишаєшся!

Екскурсія на підприємство «Київгума», вечірні спілкування, розважальна програма, нові контакти і …бажання зупинити час, відстрочити час від’їзду.

Фото Лариси Місюри

Бровари ‒ це було бомбезно! Ці слова Олександра Дроб’язко, голови осередку Асоціації працівників дошкільної освіти Полтавської області, на закритті засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» у місті Бровари зібрали емоції усіх без виключення: і учасників, і організаторів!

 

До зустрічі навесні! Естафету підхопила Вінниця! І ми всі в очікуванні нових вражень і досвіду!