Різдвяні і Новорічні свята все ближче і ближче…  Я знаю, що зараз саме той час, коли  вчителі не тільки розмірковують про подарунки для своїх близьких і колег, а ще й планують, як створити новорічний настрій для своїх учнів.  І я не виключення! Я з вами!!!

У мене є ідея!

Інтеграція зараз дуже популярна, тому я вирішила з неї і розпочати.  Що інтегруємо? Гарний святковий настрій і навчальну діяльність.  Як?  За допомогою гри “I Spy Christmas”.

Що буду робити я:

У вас можуть виникнути інші ідеї стосовно цієї гри, і я буду вдячна, якщо ви поділитесь своїми думками або враженнями від мого варіанту!

  • Учні знайомляться із новими словами, які будуть використані у грі. (Наша тема “Різдво”) Це можна зробити за допомогою флеш-карток. (Флеш-картки додано внизу сторінки, завантажуйте у pdf форматі)
  • Діти створюють опис кожного із зображених на флеш-картках предметів. У нашому випадку іх 8. Наприклад:

Білий, холодний, носить чорний капелюх. Хто це? – Сніговик.

Це щось солоденьке, має білі та червоні смуги. Що це? – Цукерка.

  • Об’єднуємо учнів у групи (3-4 дитини) та починаємо гру. Кожна група отримує один аркуш з I Spy Christmas грою. По черзі група починає описувати той малюнок, який потім потрібно буде знайти на головному аркуші. Як тільки інша група здогадалась, про який малюнок розповідав учень з іншої групи, вони починають шукати саме ці малюнки та рахувати кількість зображень саме цього предмету.
  • Уявімо, що одна з груп почала так: “Цей предмет зеленого кольору, але на ньому є щось червоне. Всередині цього предмета знаходиться сюрприз”. Діти здогадуються, що мова йде про короб з подарунком і починають рахувати правильну кількість коробів.
  • За кожну правильну відповідь група отримує заохочення. Що це може бути? Підготуйте новорічні заохочення заздалегідь. Це може бути, як отримання компліменту від інших груп, право розрізати святковий торт чи, навіть, спасіння друга від поганої оцінки за допомогою підказки. Найкращий варіант – спитайте учнів, вони майже «професійно» знаються на шкільних заохоченнях.

Насправді, варіантів цієї гри безліч. Ви можете змінити початок. Розпочніть не з розповіді, а з опитування, та дайте учням можливість спробувати правильно ставити запитання для отримання саме тієї інформації, яка допоможе їм перемогти.

Це чудова командна гра! Вона допомагає розвинути мовленнєві навички, навички роботи в групах, уміння співпрацювати, слухати одне одного, делегувати повноваження, а ще… А ще вона додає чудового настрою до наших класних кімнат! Сподіваюсь, що вам і вашим учням ця гра стане у нагоді.

Завантажуйте та грайте!

P.S. АААААА! Майже забула про одну важливу річ! Що треба зробити вчителю перед тим, як діти розпочнуть лічити зображення? Правильно! Теж полічити! Приємного вечора та новорічного настрою!

Ваша Євгенія Татарова